| Bruttó tömeg | 248 gramm |
| Szín | natúr |
| Terméktípus | Dekoráció |
| Szélesség (cm) | 18 cm |
| Magasság | 20 cm |
| Mélység | 18 cm |
| A gyártó neve | Koopmann International b.v. |
| A gyártó email címe | info@koopmanint.com |
| A gyártó címe | Distelweg 88, Amsterdam, 1031 HH |
Minden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026
