Égési idő: 75 óra
Emocio üvegbe töltött gyertya stearin Chakra 7 rétegű színes kivitelben
Az Emocio üvegbe töltött, 7 rétegű, színes Chakra sztearin gyertya egy egyedi darab, amely a réteges sztearin szerkezetnek köszönhetően nemcsak szép megjelenést, hanem kellemes hangulatot is biztosít. Kiválóan alkalmas meditációhoz és relaxációhoz.
| A gyártó címe | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| A gyártó email címe | info@ztrade.eu |
| A gyártó neve | Z - TRADE s. r. o. |
| Szélesség (cm) | 5,8 cm |
| Magasság | 21 cm |
| Mélység | 5,8 cm |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Égési idő | 75 óra |
| Nettó tömeg | 310 gramm |
| Bruttó tömeg | 606 gramm |
| Szín | színes |
EUH208 - (Vveszélyes anyagtartalom felett)-t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki.
H412 - Ártalmas a vízi élővilágra, hosszan tartó károsodást okoz.
P273 - Kerülni kell az anyagnak a környezetbe való kijutását.
P501 - A tartalom/edény elhelyezése hulladékként:
Veszélyes anyagok tartalma: linalool; Olajok, citromfű; 4-terc-butil-ciklohexil-acetát; Hexyl-salicylát; Narancs illóolaj; Ethyl Methylphenylglycidate; Eucalyptus globulus olaj; Fenyő illóolaj
Fém koppantó fekete, 280x35x35mm1 870 Ftraktáron
Fém koppantó fekete, 240x38x38mm2 700 Ftraktáron
Fém gyertyakoppantó 240x38x38mm, ezüst2 700 Ftraktáron
Fém koppantó arany, 240x38x38mm3 240 Ftraktáron
Fém koppantó rózsaszín arany, 240x38x38mm3 240 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acél, ezüst3 520 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acél, arany3 710 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acél, rózsaszín arany3 710 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acélból, fekete3 330 Ftraktáron