Illatozási idő: až 3 měsíce
Oxigén – frissítő illat, amelyet balzsamos tónusok, valamint citromhéj és fenyőtűk illata jellemez. Mint egy reggeli séta a hűvös erdőben, élénkítő és életerővel teli.
Illatok:
Oxygen
Autóillatosító olasz stílusban. A dekorokban, amelyeket csak kigondol. Design Classic, Geometric, Metalo, Animalier, Cuori és Fiori vagy Urban stílusos akcentust varázsol autója belsejébe az Ön ízlésének megfelelően. Helyezze be a terméket a klipsszel a szellőzőbe, és illatosítsa kedvenc járgyányát 2 hónapig. A tok mindkét oldalán egy-egy aroma gumi van behelyezve, így nem áll fenn az illat kiömlésének veszélye. Ezután elegendő egy utántöltőt vásárolni, amelyet be kell helyezni a tokba.
| Illatozási idő | až 3 měsíce |
| Bruttó tömeg | 50 gramm |
| Terméktípus | Autóillatosító |
| Szélesség (cm) | 7 cm |
| Magasság | 7 cm |
| Mélység | 3,3 cm |
| A gyártó email címe | info@millefiorimilano.com |
| A gyártó címe | VIA DEL COMMERCIO 28, 20881 BERNAREGGIO, ITALY |
| A gyártó neve | HOME FRAGRANCE ITALIA SRL |
GHS07 - Izgató anyagok
GHS09 - Környezetre veszélyes anyagok
Figyelmeztető szó: FIGYELMEZTETÉS
H317 - Allergiás bőrreakciót válthat ki.
H411 - Mérgező a vízi élővilágra, hosszan tartó károsodást okoz.
P102 - Gyermekektől elzárva tartandó.
P302+P352 - HA BŐRRE KERÜL: Lemosás bő vízzel/szappannal.
P333+P313 - Bőrirritáció vagy kiütések megjelenése esetén: orvosi ellátást kell kérni.
P501 - A tartalom/edény elhelyezése hulladékként:
Veszélyes anyagok tartalma: 1,4-Methanonaphthalen-6(2H)-one, octahydro-7-methyl-; 2,4-Dimethyl-3-cyclohexene carboxaldehyde; 3-(o-Ethylphenyl)-2,2-dimethylpropionaldehyde; alfa-PINEN; Allyl cyclohexanepropionate; alpha-Isomethyl ionone; beta-Pinene; Citral; Citronelol; Cyclododecane, (ethoxymethoxy)-; delta-Damascone; Dihydro pentamethylindanone; d-limonen; Ethanone, 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthalenyl)-; Ethanone, 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthalenyl)-; Eugenol, Isocyclemone E; isoeugenol; kyselina benzoová , 2 ,4-dihydroxy-3,6-dimethyl-, methyl ester; Methylenedioxyphenyl methylpropanal; Oils, patchouli
Kedvezmény -30 %KiárusításMillefiori Icon Cold Water Autóillatosító Textil Geometric5 110 Ft
3 570 Ftraktáron
KiárusításMillefiori Icon Legni & Spezie Autóillatosító Textil Geometric5 110 Ftraktáron
KiárusításMillefiori Icon Orange Tea Autóillatosító Textil Geometric5 110 Ftraktáron
KiárusításMillefiori Icon Silver Spirit Autóillatosító Textil Floral5 110 Ftraktáron
KiárusításMillefiori Icon White Musk Autóillatosító Textil Floral5 110 Ftraktáron
Kedvezmény -30 %KiárusításMillefiori Icon Vanilla & Wood Autóillatosító Textil Floral5 110 Ft
3 570 Ftraktáron
Kedvezmény -30 %KiárusításMillefiori Icon Magnolia Blossom & Wood Autóillatosító Textil Floral5 110 Ft
3 570 Ftraktáron