Adja át otthonát a napfénynek és a sugárzó frissességnek. A lédús citrusfélék és az érzéki fehér virágok ihlette harmonikus illategyüttes az aranypézsma fényűző illatával zár.
Fej:
frissítő lime, érett mandarin, rózsaszín
Szív:
Elemi olaj, érzéki ylang, yarmin, tubero
Alap:
vízárnyalatok, arany pézsma, sókristályo
Illat jellege:
Virágos
Illatok:
Luminous Tuberose
Az illatos olaj az aromaterápia alapja, miután vízhez adjuk, felmelegítjük és elpárologtatjuk, az aroma szétterjed a helyiségben, ami serkenti, vagy éppen ellenkezőleg, megnyugtatja érzékeit. Az olajat a MILLEFIORI HYDRO elektromos ultrahangos diffúzorokkal együtt használjuk, használhatjuk párásítókészülékbe, potpourriba csepegtetve és normál aromalámpába is remekek. A potpourrin kívül mindig csepegtessük vízbe, az aromalámpáknál ügyeljen arra, hogy a teljes aromás keverék ne párologjon el, és a diffúzor tálkája ne égjen el.
| Űrtartalom | 15 ml |
| Terméktípus | Lakásillatosító |
| Szélesség (cm) | 3 cm |
| Magasság | 8 cm |
| Mélység | 3 cm |
| A gyártó neve | HOME FRAGRANCE ITALIA SRL |
| A gyártó címe | VIA DEL COMMERCIO 28, 20881 BERNAREGGIO, ITALY |
| A gyártó email címe | info@millefiorimilano.com |
Kedvezmény -32 %KiárusításMillefiori Milano Rhubarb & Pepper illóolaj 15 ml4 720 Ft
3 200 Ftraktáron
KiárusításMillefiori Milano Blue Posidonia illóolaj 15 ml4 720 Ftraktáron
Millefiori Milano Verdant Escape illóolaj 15 ml4 720 Ftraktáron