A Sistema Microwave™ 2,6 l-es Riszfőző tökéletes választás mindazok számára, akik egyszerűen, gyorsan és erőfeszítés nélkül szeretnének rizst, polentát és kuszkuszt főzni.
Csak adjon rizst és vizet az dobozba, helyezze be a tányért a kamrával, zárja
le a csattokat, és melegítse a mikrohullámú sütőben. Az egyedülálló kamrával
ellátott tányér megakadályozza a túlfolyást és biztosítja a rizs tökéletes
főzését. Több
információ itt.
Mosogatógépben, a felső kosárban mosható.
Előnyök:
Melegítésre és mikrohullámú sütőben való főzésre
Praktikus
fogantyúkkal
Tapadásmentes rizskanál
Gyors és hatékony
| Szín | piros |
| Szett | Ne |
| Szélesség (cm) | 19,5 cm |
| Magasság | 16,1 cm |
| Űrtartalom | 2600 ml |
| Nettó tömeg | 310 gramm |
| Mélység | 21,6 cm |
| A gyártó neve | Holmes Products (Europe) Limited |
| A gyártó címe | Rue D'Estiennes D'Orves 420, Colombes Cedex 92705, France |
| A gyártó email címe | https://www.sistemaplastics.com/contact |
SM1 - A termék használata során ne lépje túl a gyártó által megadott hőmérsékletet.
Sistema Microwave Ételtároló doboz tésztára és hasábra 940 ml, piros3 450 Ftnincs raktáron
Sistema Microwave Ételmelegítő doboz 1,25 l, piros3 450 Ftnincs raktáron
Sistema Microwave Pároló doboz zöldségekre, halakra 2,4 l, piros5 870 Ftraktáron
Sistema Microwave Kerek tál a maradékok tárolására és melegítésére 1,29 l, piros5 010 Ftraktáron
Sistema Microwave Leveses bögre 656 ml, piros3 280 Ftraktáron
Sistema Microwave Leveses bögre 565 ml, piros3 100 Ftraktáron