Temetői mécses műanyagból, vegyes színek.
Sírokon és műemlékeken való használatra készült. Akár 9 órás égést biztosít. Mérete 14 cm.
| Bruttó tömeg | 50 gramm |
| Szín | piros, fehér |
| Terméktípus | Temetői mécses |
| Szélesség (cm) | 8 cm |
| Magasság | 14 cm |
| Mélység | 8 cm |
| Gyertyához való | Max. vklad- výška 5cm, prům.5cm cm |
| A gyártó neve | ADMIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
| A gyártó email címe | marketing@admit.pl |
| A gyártó címe | ul. Stary Dwór 16, 43-436 Górki Wielkie,PL |
Minden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026

