Melegedj fel egy félreeső, napsütötte tengerparton, miközben az uszadékfa, a borostyán és a kardamom jegyei keverednek. Egy csipetnyi karamell és pacsuli teszi teljessé ezt a nyugtató illatot.
Fej:
bors, tonka, kardamom
Szív:
karamell, levendula, borostyán
Alap:
cédrus és szantálfa, vanília, pacsuli
Illat jellege:
Édes és fűszeres
Illatok:
Amber & Sandalwood
Az illatosító cserepatronja akár 20 hétig is kitart. Öntse a folyadékot az üres diffúzoros üvegbe, helyezze az előszobába, hálószobába vagy nappaliba, és amikor hazatér a munkából, az otthon illatos ölelése fogadják. A flakon térfogata 200 ml. Javasoljuk, hogy vásároljon egy tartalék pálca szettet az újratöltéshez, hogy az illat élvezete tökéletes legyen.
| Űrtartalom | 200 ml |
| Terméktípus | Lakásillatosító |
| Szélesség (cm) | 0 cm |
| Magasság | 0 cm |
| Mélység | 0 cm |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
GHS02 - Gyúlékony anyagok
GHS07 - Izgató anyagok
Figyelmeztető szó: VESZÉLY
EUH208 - (Vveszélyes anyagtartalom felett)-t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki.
H225 - Fokozottan tűzveszélyes folyadék és gőz.
H319 - Súlyos szemirritációt okoz.
P102 - Gyermekektől elzárva tartandó.
P210 - Hőtől, forró felületektől, szikrától, nyílt lángtól és más gyújtóforrástól távol tartandó. Tilos a dohányzás.
P305+P351+P338 - SZEMBE KERÜLÉS ESETÉN: Több percig tartó óvatos öblítés vízzel. Adott esetben a kontaktlencsék eltávolítása, ha könnyen megoldható. Az öblítés folytatása.
P337+P313 - Ha a szemirritáció nem múlik el: orvosi ellátást kell kérni.
P501 - A tartalom/edény elhelyezése hulladékként:
Veszélyes anyagok tartalma: Isocyclemone E; Linalyl acetate
Kedvezmény -31 %YANKEE CANDLE SIGNATURE BAYSIDE CEDAR REED UTÁNTÖLTŐ5 560 Ft
3 830 Ftutolsó darabok
Kedvezmény -31 %YANKEE CANDLE SIGNATURE BLACK CHERRY REED UTÁNTÖLTŐ5 560 Ft
3 830 Ftnincs raktáron
Kedvezmény -31 %YANKEE CANDLE SIGNATURE ICED BERRY LEMONADE REED UTÁNTÖLTŐ5 560 Ft
3 830 Ftnincs raktáron
Kedvezmény -31 %YANKEE CANDLE SIGNATURE MIDNIGHT JASMINE REED UTÁNTÖLTŐ5 560 Ft
3 830 Ftnincs raktáron
Kedvezmény -31 %YANKEE CANDLE SIGNATURE MIDSUMMER'S NIGHT REED UTÁNTÖLTŐ5 560 Ft
3 830 Ftraktáron
Kedvezmény -31 %YANKEE CANDLE SIGNATURE OCEAN AIR REED UTÁNTÖLTŐ5 560 Ft
3 830 Ftnincs raktáron
Új dizájnYANKEE CANDLE SIGNATURE CLEAN COTTON REED DIFFÚZOR UTÁNTÖLTŐ 250 ml7 400 Ftnincs raktáron
Új dizájnYANKEE CANDLE SIGNATURE PINK SANDS REED DIFFÚZOR UTÁNTÖLTŐ 250 ml7 400 Ftraktáron
Új dizájnYANKEE CANDLE SIGNATURE WILD ORCHID REED DIFFÚZOR UTÁNTÖLTŐ 250 ml7 400 Ftnincs raktáron