Illatozási idő: 10 hét
A Seaside Cedar egy erdei ösvényre visz egy friss eső után. A friss bergamott és grapefruit kiegészíti az ámbra, a cédrusfa és a mandarinvirág jegyeit.
Fej:
bergamott, zöld körte, grapefruit
Szív:
mandarin virág, tavirózsa
Alap:
borostyán, cédrusfa, pézsma
Illat jellege:
Friss és üde
Illatok:
Bayside Cedar
A természetes rattan szárakkal ellátott illatosító akár 10 hétig tartó illatot biztosít, láng nélkül, éjjel-nappal. Helyezze az előszobába, a hálószobába vagy a nappaliba, és a munkából hazatérve illatos ölelés fogadja majd otthonában. Kedves ajándék is lehet szeretteinek. Az üveg térfogata 100 ml, 200 ml-es utántöltők is kaphatók, amelyekkel az illatosítás jelentősen olcsóbbá válik. Az üveg így újrahasznosítható.
| Illatozási idő | 10 hét |
| Űrtartalom | 100 ml |
| Terméktípus | Lakásillatosító |
| Szélesség (cm) | 0 cm |
| Magasság | 0 cm |
| Mélység | 0 cm |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
GHS02 - Gyúlékony anyagok
GHS07 - Izgató anyagok
Figyelmeztető szó: VESZÉLY
H225 - Fokozottan tűzveszélyes folyadék és gőz.
H319 - Súlyos szemirritációt okoz.
H412 - Ártalmas a vízi élővilágra, hosszan tartó károsodást okoz.
P102 - Gyermekektől elzárva tartandó.
P273 - Kerülni kell az anyagnak a környezetbe való kijutását.
P305+P351+P338 - SZEMBE KERÜLÉS ESETÉN: Több percig tartó óvatos öblítés vízzel. Adott esetben a kontaktlencsék eltávolítása, ha könnyen megoldható. Az öblítés folytatása.
P337+P313 - Ha a szemirritáció nem múlik el: orvosi ellátást kell kérni.
P501 - A tartalom/edény elhelyezése hulladékként:
Veszélyes anyagok tartalma: Linalool; Isocyclemone E; Linalyl acetate; Terpenes and terpenoids, lemon-oil; Kumarin
Kedvezmény -31 %YANKEE CANDLE SIGNATURE AMBER & SANDALWOOD REED DIFFÚZOR7 960 Ft
5 490 Ftnincs raktáron
Kedvezmény -31 %YANKEE CANDLE SIGNATURE ICED BERRY LEMONADE REED DIFFÚZOR7 960 Ft
5 490 Ftnincs raktáron
Kedvezmény -31 %YANKEE CANDLE SIGNATURE MIDNIGHT JASMINE REED DIFFÚZOR7 960 Ft
5 490 Ftraktáron
Kedvezmény -31 %YANKEE CANDLE SIGNATURE MIDSUMMER'S NIGHT REED DIFFÚZOR7 960 Ft
5 490 Ftnincs raktáron
Kedvezmény -31 %YANKEE CANDLE SIGNATURE OCEAN AIR REED DIFFÚZOR7 960 Ft
5 490 Ftnincs raktáron
Új dizájnYANKEE CANDLE SIGNATURE WILD ORCHID REED DIFFÚZOR7 960 Ftutolsó darabok
Új dizájnYANKEE CANDLE SIGNATURE BLACK CHERRY REED DIFFÚZOR7 960 Ftnincs raktáron
Új dizájnYANKEE CANDLE SIGNATURE CLEAN COTTON REED DIFFÚZOR7 960 Ftraktáron
Új dizájnYANKEE CANDLE SIGNATURE LEMON LAVENDER REED DIFFÚZOR 100 ml7 960 Ftraktáron
Új dizájnYANKEE CANDLE SIGNATURE PINK SANDS REED DIFFÚZOR7 960 Ftnincs raktáron