Illatozási idő: 2db/1db 4 hétig
Ez a friss csemege napsütéses trópusi napokba repít. A fanyar lime illatot édes vanília és cukorkristályok jegyei egyensúlyozzák a tökéletes kényeztetés érdekében.
Fej:
Mauritiusi lime, citromhéj
Szív:
cukor, kakaó
Alap:
vanília, tonka bogyók
Illat jellege:
Édes és fűszeres
Illatok:
Vanilla Lime
Gondoskodjon otthona megszakítás nélküli illatáról. Az elektromos (konnektoros) illatosító utántöltői hosszan tartó illatot biztosítanak és minden alkalommal üdvözlik Önt, amikor belép a szobába.
A csomag 2 utántöltőt tartalmaz, amelyek mindegyike akár 30 napig tartó illatot biztosít, így könnyedén folytathatja kedvenc illatélményét. Az illat intenzitását a hangulatához és a térhez igazíthatja, így teljes kontrollt biztosít.
| Illatozási idő | 2db/1db 4 hétig |
| Űrtartalom | 18.5 ml |
| Szín | zöld |
| Terméktípus | Lakásillatosító |
| Szélesség (cm) | 7,6 cm |
| Magasság | 7,9 cm |
| Mélység | 7,6 cm |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
GHS07 - Izgató anyagok
Figyelmeztető szó: FIGYELMEZTETÉS
H317 - Allergiás bőrreakciót válthat ki.
H412 - Ártalmas a vízi élővilágra, hosszan tartó károsodást okoz.
P102 - Gyermekektől elzárva tartandó.
P273 - Kerülni kell az anyagnak a környezetbe való kijutását.
P302+P352 - HA BŐRRE KERÜL: Lemosás bő vízzel/szappannal.
P333+P313 - Bőrirritáció vagy kiütések megjelenése esetén: orvosi ellátást kell kérni.
P501 - A tartalom/edény elhelyezése hulladékként:
Veszélyes anyagok tartalma: 2-Cyclohexen-1-one, 2-methyl-5-(1-methylethenyl)-, (5R)-; 4-Carvomenthenol; béta-kariofillén; Citral; Citronellal; Citronellol; d-limonén; Dodecanal; Eucalyptol; Geraniol; Geranyl acetate; Isocyclemone E; Kumarin; Linalool; Linalyl acetate; l-Limonene; Nerol; Neryl acetate; Olajok,fenyő; Undecanal, 2-methyl-
Új dizájnYANKEE CANDLE CLEAN COTTON ELEKTROMOS ILLATOSÍTÓ + UTÁNTÖLTŐ5 090 Ftnincs raktáron
Új dizájnYANKEE CANDLE MIDNIGHT JASMINE 2 DB-OS ELEKTROMOS ILLATOSÍTÓ UTÁNTÖLTŐ CSOMAG3 300 Ftraktáron
Új dizájnYANKEE CANDLE LEMON LAVENDER 2 DB-OS ELEKTROMOS ILLATOSÍTÓ UTÁNTÖLTŐ CSOMAG4 790 Ftraktáron
Új dizájnYANKEE CANDLE MIDSUMMERS NIGHT 2 DB-OS ELEKTROMOS ILLATOSÍTÓ UTÁNTÖLTŐ CSOMAG4 790 Ftnincs raktáron
Új dizájnYANKEE CANDLE CINNAMON STICK 2 DB-OS ELEKTROMOS ILLATOSÍTÓ UTÁNTÖLTŐ CSOMAG4 790 Ftnincs raktáron