Vegyes színekben: a termékek véletlenszerűen kerülnek kiválasztásra, a színek egyedi kiválasztására lehetőség nincs
| Nettó tömeg | 205 gramm |
| Szín | többszínű |
| Terméktípus | Lakásillatosító |
| Szélesség (cm) | 11 cm |
| Magasság | 31 cm |
| Mélység | 0,5 cm |
| A gyártó neve | Koopmann International b.v. |
| A gyártó címe | Distelweg 88, Amsterdam, 1031 HH |
| A gyártó email címe | info@koopmanint.com |
Minden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026
