| Bruttó tömeg | 735 gramm |
| Szín | átlátszó, natúr |
| Terméktípus | Mécsestartó |
| Szélesség (cm) | 12 cm |
| Magasság | 12 cm |
| Mélység | 12 cm |
| A gyártó neve | Koopmann International b.v. |
| A gyártó email címe | info@koopmanint.com |
| A gyártó címe | Distelweg 88, Amsterdam, 1031 HH |
Emocio laza viasz 350 g kasmír + 10 db kanóc – illatos, piros3 330 Ftraktáron
Emocio laza viasz 350 g kasmír + 10 db kanóc – illatos, zöld3 330 Ftraktáron
Emocio laza viasz 350 g kasmír + 10 db kanóc – illatosított, fekete3 330 Ftraktáron
Emocio Öntött viaszgyertya 350 g + 10db kanóc, fehér2 860 Ftraktáron
ÚjdonságEmocio laza viasz 350 g + 10 db kanóc – piros2 860 Ftraktáron
ÚjdonságEmocio laza viasz 350 g + 10 db kanóc – zöld2 860 Ftraktáron
ÚjdonságEmocio laza viasz 350 g + 10 db kanóc – fekete2 860 Ftraktáron
Öntött viaszgyertya 350 g Cashmere + 10 db kanóc, illatos fehér3 330 FtraktáronMinden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026
