| Bruttó tömeg | 258 gramm |
| Szín | többszínű |
| Terméktípus | Lámpás |
| Szélesség (cm) | 11 cm |
| Magasság | 12 cm |
| Mélység | 11 cm |
| A gyártó neve | Koopmann International b.v. |
| A gyártó email címe | info@koopmanint.com |
| A gyártó címe | Distelweg 88, Amsterdam, 1031 HH |
Minden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026





