| Bruttó tömeg | 448 gramm |
| Szín | arany, ezüst |
| Terméktípus | Dekoráció |
| Szélesség (cm) | 11,5 cm |
| Magasság | 9,1 cm |
| Mélység | 9,1 cm |
| A gyártó neve | Koopmann International b.v. |
| A gyártó email címe | info@koopmanint.com |
| A gyártó címe | Distelweg 88, Amsterdam, 1031 HH |
Minden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026



