Illatozási idő: až 3 měsíce
(Magnolia virágok és fa) A varázslatos magnólia eddig rejtett oldalait feltáró illat: virágzó magnóliafa alatt álmodozva, belélegezve a virágzó bimbók friss zöld és gyümölcsös illatát, valamint a borostyán.
Autóillatosító olasz stílusban. A csomag 1 db illatosított utántöltőt és egy tartalék klipet tartalmaz a szellőzőhöz való rögzítéshez. Az utántöltő univerzálisan alkalmazható a Millefiori ICON tokokhoz bármilyen kivitelben. Az utántöltő cseréjéhez vegye ki a használt utántöltőt a tokból, és helyezzen be egy újat.
| Illatozási idő | až 3 měsíce |
| Bruttó tömeg | 20 gramm |
| Terméktípus | Autóillatosító |
| Szélesség (cm) | 7,5 cm |
| Magasság | 3,5 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
| A gyártó email címe | info@millefiorimilano.com |
| A gyártó címe | VIA DEL COMMERCIO 28, 20881 BERNAREGGIO, ITALY |
| A gyártó neve | HOME FRAGRANCE ITALIA SRL |
Minden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026
