| Bruttó tömeg | 300 gramm |
| Szín | fehér, natúr |
| Terméktípus | Gyertya |
| Szélesség (cm) | 6,6 cm |
| Mélység | 4,3 cm |
| Magasság | 12,5 cm |
| Méret | 6x 2x2x12 cm |
| A gyártó címe | Distelweg 88, Amsterdam, 1031 HH |
| A gyártó email címe | info@koopmanint.com |
| A gyártó neve | Koopmann International b.v. |
Minden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026


