A Sistema® Microwave™ Rectangle 1,25 l-es ételmelegítő dobozzal egyszerűen és kényelmesen tárolhatja és melegítheti a megmaradt ételt.
A speciális szelepnek köszönhetően a doboz fedővel is melegíthető. Ezzel elkerülheti a mikrohullámú sütő szennyeződését és tisztítását. Mosogatógépben, a felső kosárban mosható. Előnyök: Mikrohullámú sütőben történő melegítésre és főzésre specializálódott A fogantyúkkal Gőzleeresztő szelep
| Szín | piros |
| Szett | Ne |
| Szélesség (cm) | 14,9 cm |
| Magasság | 7,8 cm |
| Űrtartalom | 1250 ml |
| Nettó tömeg | 190 gramm |
| Mélység | 23 cm |
| A gyártó neve | Holmes Products (Europe) Limited |
| A gyártó címe | Rue D'Estiennes D'Orves 420, Colombes Cedex 92705, France |
| A gyártó email címe | https://www.sistemaplastics.com/contact |
SM1 - A termék használata során ne lépje túl a gyártó által megadott hőmérsékletet.
Sistema Microwave Ételtároló doboz tésztára és hasábra 940 ml, piros3 450 Ftnincs raktáron
Sistema Microwave Rizsfőző 2,6 l, piros6 740 Ftraktáron
Sistema Microwave Pároló doboz zöldségekre, halakra 2,4 l, piros5 870 Ftraktáron
Sistema Microwave Kerek tál a maradékok tárolására és melegítésére 1,29 l, piros5 010 Ftraktáron
Sistema Microwave Leveses bögre 656 ml, piros3 280 Ftraktáron
Sistema Microwave Leveses bögre 565 ml, piros3 100 Ftraktáron