Vegyes színekben: a termékek véletlenszerűen kerülnek kiválasztásra, a színek egyedi kiválasztására lehetőség nincs
| A gyártó címe | Distelweg 88, Amsterdam, 1031 HH |
| A gyártó email címe | info@koopmanint.com |
| A gyártó neve | Koopmann International b.v. |
| Szélesség (cm) | 7,8 cm |
| Magasság | 4,5 cm |
| Mélység | 7,8 cm |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Bruttó tömeg | 339 gramm |
| Szín | többszínű |
Minden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026









