Temetői mécses műanyagból, vegyes színek.
Ez a termék sírok és emlékművek díszítésére alkalmas. Akár 12 órán keresztül ég. Mérete 17 cm.
| Bruttó tömeg | 70 gramm |
| Szín | többszínű |
| Terméktípus | Temetői mécses |
| Szélesség (cm) | 8 cm |
| Magasság | 17 cm |
| Mélység | 8 cm |
| Gyertyához való | Max. vklad- výška 5cm, prům.5cm cm |
| A gyártó neve | ADMIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
| A gyártó email címe | marketing@admit.pl |
| A gyártó címe | ul. Stary Dwór 16, 43-436 Górki Wielkie,PL |
Minden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026

