Illatozási idő: 8 óra
(Csendes és békés hely) Meditatív illat az egyensúly megteremtéséhez gyengéd jázminnal, röpke pacsuli és meleg borostyán a pézsma illatával.
Illat jellege:
Květinové
Fej:
mandarin levelek
Szív:
jázmin, cédrusfa
Alap:
pacsuli, szantálfa, borostyán pézsma
Illatok:
A Calm & Quite Place
Az felolvadt viasz gyorsan beillatosítja a belső teret. Szilárdan is elhelyezhető kis helyen, így akár több hétig is élvezheti a frissességét. A maximális illathatás érdekében oldja fel a viaszt az aromalámpában egy klasszikus teamécses segítségével. A gyertya elfújása után a viasz megszilárdul, és újra felhasználható. Miután az illatos esszenciák teljesen elpárologtak, és a viasznak már nincs illata, helyezze az aromalámpát rövid időre a fagyasztóba, a viasz teljesen leválik. Ezután helyezzen be egy újat, és élvezze az illatot!
| Illatozási idő | 8 óra |
| Szín | kék |
| Nettó tömeg | 22 gramm |
| Bruttó tömeg | 0 gramm |
| Terméktípus | Illatosviasz |
| Mélység | 0 cm |
| Szélesség (cm) | 5,6 cm |
| Magasság | 1,5 cm |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
GHS07 - Izgató anyagok
Figyelmeztető szó: FIGYELMEZTETÉS
H317 - Allergiás bőrreakciót válthat ki.
Veszélyes anyagok tartalma: 1,6-Nonadien-3-ol, 3 ,7-dimethyl-; Benzyl salicylate; Dihydro pentamethylindanone; Ecetsav, Anhidrid , reaction products with 1,5,10-trimethyl-1,5,9-cyclododecatriene; Hidroxi-citronellal; Isocyclemone E; Linalool; Linalyl acetate; Octabenzone
Kedvezmény -30 %ILLATGYERTYA YANKEE CANDLE A CALM & QUIET PLACE MINTAGYERTYA1 490 Ft
1 040 Ftraktáron
Kedvezmény -30 %YANKEE CANDLE ÜVEGBE TÖLTÖTT MINTAGYERTYA CALM & QUIET PLACE1 990 Ft
1 390 Ftraktáron
Kedvezmény -30 %YANKEE CANDLE A CALM & QUIET PLACE SIGNATURE NAGY13 990 Ft
9 790 Ftraktáron
Kedvezmény -41 %YANKEE CANDLE A CALM & QUIET PLACE SIGNATURE KÖZEPES11 990 Ft
7 070 Ftraktáron
YANKEE CANDLE A CALM & QUIET PLACE SIGNATURE TUMBLER NAGY7 800 Ftnincs raktáron
YANKEE CANDLE CINNAMON STICK AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftnincs raktáron
AkcióYANKEE CANDLE MIDNIGHT JASMINE AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron
YANKEE CANDLE BLACK CHERRY AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron