Illatozási idő: 8 óra
(Tiszta pamut) Nap illatú pamut, zöld árnyalatokkal, fehér virágokkal és egy csipetnyi citrommal kombinálva.
Illat jellege:
Friss és üde
Fej:
ózon, zöld levelek, bergamott
Szív:
gyöngyvirág, rózsa
Alap:
vetiver, cédrus, pézsma, fás tónusok
Illatok:
Clean Cotton
Az felolvadt viasz gyorsan beillatosítja a belső teret. Szilárdan is elhelyezhető kis helyen, így akár több hétig is élvezheti a frissességét. A maximális illathatás érdekében oldja fel a viaszt az aromalámpában egy klasszikus teamécses segítségével. A gyertya elfújása után a viasz megszilárdul, és újra felhasználható. Miután az illatos esszenciák teljesen elpárologtak, és a viasznak már nincs illata, helyezze az aromalámpát rövid időre a fagyasztóba, a viasz teljesen leválik. Ezután helyezzen be egy újat, és élvezze az illatot!
| Illatozási idő | 8 óra |
| Szín | fehér |
| Nettó tömeg | 22 gramm |
| Bruttó tömeg | 0 gramm |
| Terméktípus | Illatosviasz |
| Mélység | 0 cm |
| Szélesség (cm) | 5,6 cm |
| Magasság | 1,5 cm |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
GHS07 - Izgató anyagok
Figyelmeztető szó: FIGYELMEZTETÉS
H317 - Allergiás bőrreakciót válthat ki.
P102 - Gyermekektől elzárva tartandó.
P302+P352 - HA BŐRRE KERÜL: Lemosás bő vízzel/szappannal.
P333+P313 - Bőrirritáció vagy kiütések megjelenése esetén: orvosi ellátást kell kérni.
Veszélyes anyagok tartalma: alpha-Isomethyl ionone; Benzolsav , 2-hydroxy-, hexyl ester; Ciklohexanol , 4-(1,1-dimethylethyl)-, 1-acetate, cis-; d-limonén; Ethyl 2,2-dimethylhydrocinnamal; g-Methoxycedrane; Hexil-fahéjaldehid; Isocyclemone E; Oils, narancsszínű , édes
ÚjdonságYANKEE CANDLE CLEAN COTTON SIGNATURE NAGY13 990 Ftraktáron
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON AUTÓILLATOSÍTÓ PÁLCA2 790 Ftraktáron
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON ELEKTROMOS LÉGFRISSÍTŐ5 090 Ftnincs raktáron
YANKEE CANDLE CINNAMON STICK AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron
AkcióYANKEE CANDLE MIDNIGHT JASMINE AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron
YANKEE CANDLE BLACK CHERRY AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron
AkcióYANKEE CANDLE A CALM & QUITE PLACE AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron