Illatozási idő: 8 óra
(Citrom és levendula) Tiszta és kellemes illat ... lédús citrom és édes levendulavirágok friss keveréke.
Illat jellege:
Citrusos
Fej:
mandarin, citrom, aromás levendula
Szív:
gyümölcs tónusok, narancs, keserű naranc
Alap:
vanília, csipet fűszer
Illatok:
Lemon Lavender
Az felolvadt viasz gyorsan beillatosítja a belső teret. Szilárdan is elhelyezhető kis helyen, így akár több hétig is élvezheti a frissességét. A maximális illathatás érdekében oldja fel a viaszt az aromalámpában egy klasszikus teamécses segítségével. A gyertya elfújása után a viasz megszilárdul, és újra felhasználható. Miután az illatos esszenciák teljesen elpárologtak, és a viasznak már nincs illata, helyezze az aromalámpát rövid időre a fagyasztóba, a viasz teljesen leválik. Ezután helyezzen be egy újat, és élvezze az illatot!
| Illatozási idő | 8 óra |
| Szín | lila |
| Nettó tömeg | 22 gramm |
| Bruttó tömeg | 0 gramm |
| Terméktípus | Illatosviasz |
| Mélység | 0 cm |
| Szélesség (cm) | 5,6 cm |
| Magasság | 1,5 cm |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
EUH208 - (Vveszélyes anyagtartalom felett)-t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki.
Veszélyes anyagok tartalma: Linalyl acetate; Terpenes, Narancsolaj; Terpenes and terpenoids, lemon-oil; Oils, eucalyptus; Oils, lavandin; Linalool; Hexil-fahéjaldehid; Oils, Citrom; Kumarin; Citrathal
Kedvezmény -40 %YANKEE CANDLE LEMON LAVENDER SIGNATURE TUMBLER KICSI4 990 Ft
2 990 Ftnincs raktáron
YANKEE CANDLE CINNAMON STICK AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftnincs raktáron
AkcióYANKEE CANDLE MIDNIGHT JASMINE AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron
YANKEE CANDLE BLACK CHERRY AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron
AkcióYANKEE CANDLE A CALM & QUITE PLACE AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron