Illatozási idő: 8 óra
(Rózsaszín homok) Hajózzon egy egzotikus szigetre, a friss és élénk citrusok, édes virágok és a fűszeres vanília gyönyörű keverékével. Egy frissítő, finom és nőies illat.
Illat jellege:
Virágos
Fej:
citrusfélék, görögdinnye, bogyók
Szív:
Illatvirág
Alap:
vanília, pézsma, fás hangok
Illatok:
Pink Sands
Az felolvadt viasz gyorsan beillatosítja a belső teret. Szilárdan is elhelyezhető kis helyen, így akár több hétig is élvezheti a frissességét. A maximális illathatás érdekében oldja fel a viaszt az aromalámpában egy klasszikus teamécses segítségével. A gyertya elfújása után a viasz megszilárdul, és újra felhasználható. Miután az illatos esszenciák teljesen elpárologtak, és a viasznak már nincs illata, helyezze az aromalámpát rövid időre a fagyasztóba, a viasz teljesen leválik. Ezután helyezzen be egy újat, és élvezze az illatot!
| Illatozási idő | 8 óra |
| Szín | rózsaszín |
| Nettó tömeg | 22 gramm |
| Bruttó tömeg | 0 gramm |
| Terméktípus | Illatosviasz |
| Mélység | 0 cm |
| Szélesség (cm) | 5,6 cm |
| Magasság | 1,5 cm |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
EUH208 - (Vveszélyes anyagtartalom felett)-t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki.
Veszélyes anyagok tartalma: Terpenes, Narancsolaj; Limonén; Hexil-fahéjaldehid; 5-Heptenal, 2 ,6-dimethyl-; Cyclamen aldehyde; Benzolsav , 2-hydroxy-, hexyl ester; Eugenol; Benzolmetanol , 4-methoxy-,1-acetate; Rose Ketone-4; (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyclohexadien-1-yl)-2-buten-1-one
ÚjdonságYANKEE CANDLE PINK SANDS AUTÓILLATOSÍTÓ - ULTIMATE2 790 Ftraktáron
YANKEE CANDLE CINNAMON STICK AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftnincs raktáron
AkcióYANKEE CANDLE MIDNIGHT JASMINE AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron
YANKEE CANDLE BLACK CHERRY AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron
AkcióYANKEE CANDLE A CALM & QUITE PLACE AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron