Illatozási idő: 10 hét
A Zsálya és Citrus a frissesség érzésével járó békét testesíti meg. Az aromás zsálya friss citrommal keveredik, hogy tiszta, frissítő benyomást keltsen, míg az alapjegyben található szárított levendula melegséget, egyensúlyt és ellazulást kölcsönöz.
A természetes rattan nádszálakkal ellátott illatdiffúzor akár 10 hétig is biztosítja otthona hosszan tartó és folyamatos illatosítását. Az illat fokozatosan és egyenletesen szabadul fel a térben a rattan szárakon keresztül, láng és erőfeszítés nélkül, éjjel-nappal. A Yankee Candle® illatosító úgy lett kialakítva, hogy autentikus és magával ragadó illattal töltse meg a belső teret, amely kellemes hangulatot teremt bármely helyiségben.
A diffúzor elegáns kialakítása tökéletes a folyosóra, a hálószobába és a
nappaliba, és egyben gyönyörű kiegészítője is az enteriőrnek. Az illóolajos
összetételnek köszönhetően intenzív és kiváló minőségű illatélményt nyújt.
Ideális ajándékötlet szeretteinek.
| Mértékegység | 100 ml |
| Illatozási idő | 10 hét |
| Űrtartalom | 100 ml |
| Terméktípus | Lakásillatosító |
| Szélesség (cm) | 7,5 cm |
| Magasság | 23,5 cm |
| Mélység | 7,3 cm |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |