Égési idő: 24 óra
Bolsius üvegbe töltött illatgyertya, Fresh Cotton illat, 90x63mm.
Élvezze a friss Fresh Cotton (friss pamut) illatot ezzel az üvegbe töltött illatgyertyával, amely tökéletesen illatosítja otthonát, miközben nyugalmat és jó közérzetet áraszt. A gyertya mérete 90x63mm, égési ideje pedig akár 24 óra. Ideális a pihenéshez és a kellemes légkör megteremtéséhez
| A gyártó címe | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| A gyártó email címe | marketing@pl.bolsius.com |
| A gyártó neve | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| Szélesség (cm) | 9 cm |
| Magasság | 6,3 cm |
| Mélység | 9 cm |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Égési idő | 24 óra |
| Bruttó tömeg | 428 gramm |
| Szín | fehér |
EUH208 - (Vveszélyes anyagtartalom felett)-t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki.
P102 - Gyermekektől elzárva tartandó.
Veszélyes anyagok tartalma: Tetrahydrolinalool; 4-Tert-butylcyclohexyl acetate
Bolsius True Scents illatgyertya 73x80mm, Fresh Cotton1 650 Ftraktáron
Bolsius True Scents illatgyertya 85x97mm, Fresh Cotton2 670 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Teamécses Maxi 8db True Scents Fresh Cotton2 510 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Aromatic 2.0 Tea Maxi 8db Fresh Cotton, illatgyertya2 320 Ftnincs raktáron