Égési idő: 25 óra
| A gyártó címe | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| A gyártó email címe | marketing@pl.bolsius.com |
| A gyártó neve | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Szélesség (cm) | 7,3 cm |
| Magasság | 8 cm |
| Mélység | 7,3 cm |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Égési idő | 25 óra |
| Bruttó tömeg | 309 gramm |
| Szín | fehér |
EUH208 - (Vveszélyes anyagtartalom felett)-t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki.
Veszélyes anyagok tartalma: tetrahydrolinalool; 4-tecr-butylcyclohexyl acetate
Bolsius True Scents illatgyertya 85x97mm, Fresh Cotton2 670 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Teamécses Maxi 8db True Scents Fresh Cotton2 510 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Aromatic 2.0 Tea Maxi 8db Fresh Cotton, illatgyertya2 320 Ftnincs raktáron
Bolsius Aromatic 2.0 Illatgyertya üvegben, 90x63mm, Fresh Cotton, Friss pamut1 910 Ftnincs raktáronMinden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026

