Égési idő: 25 óra
| A gyártó címe | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| A gyártó email címe | marketing@pl.bolsius.com |
| A gyártó neve | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Szélesség (cm) | 7,3 cm |
| Magasság | 8 cm |
| Mélység | 7,3 cm |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Égési idő | 25 óra |
| Bruttó tömeg | 309 gramm |
| Szín | barna |
Bolsius pálcás diffúzor 60ml True Scents Alma-Fahéj2 860 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Illatgyertya 85x97 mm True Scents Apple Cinnamon2 670 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Teamécses Maxi 8db True Scents Apple Cinnamon2 510 Ftraktáron
Bolsius Teamécses 6db True Scents Apple Cinnamon620 FtraktáronMinden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026

