Égési idő: 45 óra
| A gyártó címe | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| A gyártó email címe | marketing@pl.bolsius.com |
| A gyártó neve | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Szélesség (cm) | 8,5 cm |
| Magasság | 9,7 cm |
| Mélység | 8,5 cm |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Égési idő | 45 óra |
| Bruttó tömeg | 517 gramm |
| Szín | barna |
Bolsius pálcás diffúzor 60ml True Scents Alma-Fahéj2 860 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Illatgyertya 73x80 mm True Scents Apple Cinnamon1 650 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Teamécses Maxi 8db True Scents Apple Cinnamon2 510 Ftraktáron
Bolsius Teamécses 6db True Scents Apple Cinnamon620 FtraktáronMinden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026

