Illatozási idő: 6 hét
| Mértékegység | 60 ml |
| Nettó tömeg | 211 gramm |
| Szín | átlátszó |
| Terméktípus | Lakásillatosító |
| Illatozási idő | 6 hét |
| Szélesség (cm) | 6 cm |
| Magasság | 19,7 cm |
| Mélység | 6 cm |
| A gyártó neve | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| A gyártó címe | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| A gyártó email címe | marketing@pl.bolsius.com |
GHS02 - Gyúlékony anyagok
GHS07 - Izgató anyagok
Figyelmeztető szó: VESZÉLY
H225 - Fokozottan tűzveszélyes folyadék és gőz.
H317 - Allergiás bőrreakciót válthat ki.
H319 - Súlyos szemirritációt okoz.
P102 - Gyermekektől elzárva tartandó.
P210 - Hőtől, forró felületektől, szikrától, nyílt lángtól és más gyújtóforrástól távol tartandó. Tilos a dohányzás.
P302+P352 - HA BŐRRE KERÜL: Lemosás bő vízzel/szappannal.
P305+P351+P338 - SZEMBE KERÜLÉS ESETÉN: Több percig tartó óvatos öblítés vízzel. Adott esetben a kontaktlencsék eltávolítása, ha könnyen megoldható. Az öblítés folytatása.
Veszélyes anyagok tartalma: cinnamal; isoeugenol; methylcinnamic aldehyde; dimethylhydroxy furanone
ÚjdonságBolsius Illatgyertya 73x80 mm True Scents Apple Cinnamon1 650 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Illatgyertya 85x97 mm True Scents Apple Cinnamon2 670 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Teamécses Maxi 8db True Scents Apple Cinnamon2 510 Ftraktáron