Égési idő: 8x8 óra
Maxi illatos teamécsesek Bolsius Fresh Cotton illattal, 8 darabos csomagban.
Élvezze a lágy Fresh Cotton (friss pamut) illatát ezekkel a maxi illatos teamécsesekkel, amelyek illatosítják otthonát, és a béke, valamint a jó közérzet érzetét keltik. A csomag 8 db gyertyát tartalmaz, mindegyik akár 8 órán keresztül is ég. Ideális pihenéshez és kellemes légkör megteremtéséhez.
| A gyártó címe | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| A gyártó email címe | marketing@pl.bolsius.com |
| A gyártó neve | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| Szélesség (cm) | 0 cm |
| Magasság | 0 cm |
| Mélység | 0 cm |
| Méret | 11,2x4,7x11,2 |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Égési idő | 8x8 óra |
| Bruttó tömeg | 370 gramm |
| Szín | fehér |
EUH208 - (Vveszélyes anyagtartalom felett)-t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki.
P102 - Gyermekektől elzárva tartandó.
Veszélyes anyagok tartalma: Tetrahydrolinalool
Bolsius True Scents illatgyertya 73x80mm, Fresh Cotton1 650 Ftraktáron
Bolsius True Scents illatgyertya 85x97mm, Fresh Cotton2 670 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Teamécses Maxi 8db True Scents Fresh Cotton2 510 Ftraktáron
Bolsius Aromatic 2.0 Illatgyertya üvegben, 90x63mm, Fresh Cotton, Friss pamut1 910 Ftnincs raktáron