Égési idő: 33 óra
| Égési idő | 33 óra |
| Bruttó tömeg | 233 gramm |
| Szín | piros |
| Terméktípus | Gyertya |
| Szélesség (cm) | 5,8 cm |
| Mélység | 5,8 cm |
| Magasság | 12 cm |
| A gyártó címe | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| A gyártó email címe | marketing@pl.bolsius.com |
| A gyártó neve | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
Bolsius Hengergyertya 58x80mm, bársony bordó700 Ftraktáron
Bolsius Home szálgyertya 8 db 20x170 Velvet Red1 840 Ftraktáron
Bolsius kúpos szálgyertya 8 db 24x245 Velvet Red2 600 Ftraktáron
Bolsius Hengergyertya 58x150 Velvet Red1 370 Ftnincs raktáron
Bolsius Hengergyertya 68x200 Velvet Red2 480 FtraktáronMinden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026




