Égési idő: 7.5 óra
| Égési idő | 7.5 óra |
| Bruttó tömeg | 544 gramm |
| Szín | fehér |
| Terméktípus | Gyertya |
| Szélesség (cm) | 2,4 cm |
| Mélység | 2,4 cm |
| Magasság | 24,5 cm |
| Méret | 8,2x4,5x25,1 cm |
| A gyártó címe | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| A gyártó email címe | marketing@pl.bolsius.com |
| A gyártó neve | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
Bolsius Hengergyertya 58x80mm, törtfehér700 Ftnincs raktáron
Bolsius Home szálgyertya 8 db 20x170 Cloudy White1 840 Ftraktáron
Bolsius Hengergyertya 58x120 Cloudy White1 110 Ftnincs raktáron
Bolsius Hengergyertya 58x150 Cloudy White1 370 Ftraktáron
Bolsius Hengergyertya 68x200 Cloudy White2 480 FtraktáronMinden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026




