Égési idő: 33 óra
| A gyártó címe | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| A gyártó email címe | marketing@pl.bolsius.com |
| A gyártó neve | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Szélesség (cm) | 5,8 cm |
| Magasság | 12 cm |
| Mélység | 5,8 cm |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Égési idő | 33 óra |
| Bruttó tömeg | 250 gramm |
| Szín | barna |
ÚjdonságBolsius Illatgyertya 73x80 mm True Scents Oud Wood1 650 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Illatgyertya 85x97 mm True Scents Oud Wood2 670 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Illatos mintagyertya 45x53 mm True Scents Oud Wood680 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Teamécses Maxi 8db True Scents Oud Wood2 510 Ftraktáron
Bolsius Aromatic 2.0 True Sents Viasz 6 db Oud Wood1 430 Ftraktáron
Bolsius Aromatic 2.0 Illatgyertya üvegben, 90x63mm, Oud fa, Oudfa1 910 FtraktáronMinden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026
