Égési idő: 60 óra
Emocio üvegbe töltött illatgyertya Daisy Meadow üvegfedéllel 93x142mm
Illat jellege:
Virágos
Az Emocio Daisy Meadow üvegbe töltött illatgyertya, virágmintás üvegfedővel, tökéletes választás a tavaszi időszakra. Enyhe, virágos illata friss és vidám hangulatot varázsol otthonába. Mérete: 93x142mm.
| A gyártó címe | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| A gyártó email címe | info@ztrade.eu |
| A gyártó neve | Z - TRADE s. r. o. |
| Szélesség (cm) | 9,3 cm |
| Magasság | 14,2 cm |
| Mélység | 9,3 cm |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Égési idő | 60 óra |
| Nettó tömeg | 453 gramm |
| Bruttó tömeg | 948 gramm |
| Szín | sárga |
EUH208 - (Vveszélyes anyagtartalom felett)-t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki.
H412 - Ártalmas a vízi élővilágra, hosszan tartó károsodást okoz.
P273 - Kerülni kell az anyagnak a környezetbe való kijutását.
P501 - A tartalom/edény elhelyezése hulladékként:
Veszélyes anyagok tartalma: benzil-szalicilát; linalool
Fém koppantó fekete, 280x35x35mm1 870 Ftraktáron
Fém koppantó fekete, 240x38x38mm2 700 Ftraktáron
Fém gyertyakoppantó 240x38x38mm, ezüst2 700 Ftraktáron
Fém koppantó arany, 240x38x38mm3 240 Ftraktáron
Fém koppantó rózsaszín arany, 240x38x38mm3 240 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acélból, fekete3 330 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acél, ezüst3 520 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acél, arany3 710 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acél, rózsaszín arany3 710 Ftraktáron