Égési idő: 6 óra
| Égési idő | 6 óra |
| Bruttó tömeg | 55 gramm |
| Szín | színes |
| Terméktípus | Gyertya |
| Szélesség (cm) | 4 cm |
| Mélység | 4 cm |
| Magasság | 6 cm |
| A gyártó címe | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| A gyártó email címe | info@ztrade.eu |
| A gyártó neve | Z - TRADE s. r. o. |
ÚjdonságEmocio illatgyertya üvegben 100x79 mm üvegtetővel Húsvéti kert3 140 Ftraktáron
ÚjdonságHengergyertya 60x110mm Húsvéti kert2 510 Ftraktáron
ÚjdonságKúpgyertya 22x240 mm, Húsvéti kert640 Ftraktáron
Tojás alakú gyertya 80mm Húsvéti kert1 400 Ftraktáron
ÚjdonságEmocio illatgyertya üvegben 80x72 mm Húsvéti kert920 FtraktáronMinden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026
