Égési idő: 20 óra
| Égési idő | 20 óra |
| Bruttó tömeg | 115 gramm |
| Szín | színes |
| Terméktípus | Gyertya |
| Szélesség (cm) | 6,5 cm |
| Mélység | 6,5 cm |
| Magasság | 8 cm |
| A gyártó címe | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| A gyártó email címe | info@ztrade.eu |
| A gyártó neve | Z - TRADE s. r. o. |
ÚjdonságEmocio illatgyertya üvegben 100x79 mm üvegtetővel Húsvéti kert3 140 Ftraktáron
ÚjdonságHengergyertya 60x110mm Húsvéti kert2 510 Ftraktáron
ÚjdonságKúpgyertya 22x240 mm, Húsvéti kert640 Ftraktáron
ÚjdonságEmocio illatgyertya üvegben 80x72 mm Húsvéti kert920 Ftraktáron
Húsvéti tojás 80 mm applikáció Tyúkok, gyertya1 430 FtraktáronMinden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026
