Égési idő: 30-40 óra
A feketeribizli finom árnyalatai és a krémes szantálfa az angol rózsakert ihlette illatot teszik teljessé. Elegáns, virágosan gyengéd, megnyugtató hangulatot teremt.
Illat jellege:
Virágos
Fej:
Bergamot, Jablko, Černý rybíz
Szív:
Magnólie, Anglická růže, Pivoňka
Alap:
Pačuli, Ambra, Santalové dřevo
A Hajógyertya a legjellegzetesebb WoodWick dizájn és a tér érzéki középpontja. Hosszúkás formája és széles fa kanóca intenzív, meleg, ropogó tűz hangját kelti, amely azonnal magára vonzza a figyelmet és megnyugtat. Az organikus kialakítás fokozza a fény- és hanghatást, és a gyertyagyújtást mélyebb rituálévá varázsolja. A tér csendesebbé válik, a tempó lelassul, a hangulat pedig természetes mélységet nyer. A Hajó ideális azokra a pillanatokra, amikor igazán jelen akar lenni, és hagyni, hogy magával ragadjon a természettel való kapcsolat békéje, melege és érzése. TIPP: Az egyenletes égés érdekében minden meggyújtáskor hagyja, hogy a gyertya a széléig olvadjon.
| Égési idő | 30-40 óra |
| Nettó tömeg | 453,6 gramm |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Szélesség (cm) | 19 cm |
| Mélység | 12 cm |
| Magasság | 9 cm |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |