Égési idő: 60-90 óra
Egy eldugott tengerparton napmeleg homok és az uszadékfa, a kardamom és az ámbra pihentető illata fogadja Önt.Édes és fűszeres
Illat jellege:
Édes és fűszeres
Fej:
bors, tonka, kardamom
Szív:
karamell, levendula, borostyán
Alap:
cédrus és szantálfa, vanília, pacsuli
Illatok:
Amber & Sandalwood
A Yankee Candle nagy gyertyája azokra az alkalmakra készült, amikor egy egész teret személyes szentéllyé szeretnél alakítani. Gazdag, hosszan tartó illattal tölti meg a szobát, amely béke, kényelem vagy öröm légkörét teremti – pontosan attól függően, hogy melyik pillanatot szeretnéd megtapasztalni. Az üveg ikonikus formája tiszta és laza hatást kelt anélkül, hogy elvonná a figyelmet magáról az illatról. A gyertyagyújtás egyszerű, de jelentős gesztus – egy jelzés a lassulásra, a pihenésre vagy az idő megosztására másokkal. A nagy gyertya ideális hosszú estékre, hétvégi pillanatokra és különleges alkalmakra, amikor azt szeretnéd, hogy az illat hátteret teremtsen a megőrzésre érdemes emlékeknek. TIPP: Az egyenletes égés érdekében minden meggyújtáskor hagyja, hogy a gyertya a széléig olvadjon.
| Égési idő | 60-90 óra |
| Nettó tömeg | 567 gramm |
| Szín | krémszínű |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Szélesség (cm) | 9,3 cm |
| Mélység | 9,3 cm |
| Magasság | 15,7 cm |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
EUH208 - (Vveszélyes anyagtartalom felett)-t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki.
Veszélyes anyagok tartalma: Isocyclemone E; Terpenes and terpenoids, lemon-oil; Octabenzone; Linalyl acetate
Fém koppantó fekete, 280x35x35mm1 870 Ftraktáron
Fém koppantó fekete, 240x38x38mm2 700 Ftraktáron
Fém gyertyakoppantó 240x38x38mm, ezüst2 700 Ftraktáron
Fém koppantó arany, 240x38x38mm3 240 Ftraktáron
Fém koppantó rózsaszín arany, 240x38x38mm3 240 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acélból, fekete3 330 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acél, ezüst3 520 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acél, arany3 710 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acél, rózsaszín arany3 710 Ftraktáron
Kedvezmény -30 %YANKEE CANDLE AMBER & SANDALWOOD SIGNATURE KÖZEPES11 990 Ft
8 390 Ftutolsó darabok
Kedvezmény -40 %YANKEE CANDLE AMBER & SANDALWOOD SIGNATURE TUMBLER KICSI4 990 Ft
2 990 Ftnincs raktáron
Kedvezmény -40 %YANKEE CANDLE AMBER & SANDALWOOD SIGNATURE TUMBLER NAGY7 800 Ft
4 680 Ftnincs raktáron