Illatozási idő: 8 óra
(Jeges limonádé) Élvezze az illatot, amely egy hideg pohár rózsaszín limonádéból árad egy forró nyári napon. A citromcukor keveredik a rubinvörös grapefruittal és a pomelo lédús aromáival, hogy egy ízletesen frissítő italt hozzon létre.
Illat jellege:
Citrusos
Fej:
eperlevél, citromcukor, édes mandarin, v
Szív:
piros yuzu, piros málna, pomelo, ananász
Alap:
vaníliarúd, maláta, ibolyalevél
Illatok:
Iced Berry Lemonade
Az felolvadt viasz gyorsan beillatosítja a belső teret. Szilárdan is elhelyezhető kis helyen, így akár több hétig is élvezheti a frissességét. A maximális illathatás érdekében oldja fel a viaszt az aromalámpában egy klasszikus teamécses segítségével. A gyertya elfújása után a viasz megszilárdul, és újra felhasználható. Miután az illatos esszenciák teljesen elpárologtak, és a viasznak már nincs illata, helyezze az aromalámpát rövid időre a fagyasztóba, a viasz teljesen leválik. Ezután helyezzen be egy újat, és élvezze az illatot!
| Illatozási idő | 8 óra |
| Szín | sárga |
| Nettó tömeg | 22 gramm |
| Bruttó tömeg | 0 gramm |
| Terméktípus | Illatosviasz |
| Mélység | 0 cm |
| Szélesség (cm) | 5,6 cm |
| Magasság | 1,5 cm |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
EUH208 - (Vveszélyes anyagtartalom felett)-t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki.
Veszélyes anyagok tartalma: Etil-metil-fenil-glicidát; Oils, narancsszínű , édes , terpene-free; Oils, narancsszínű ,édes; Citral; Linalool; 3-Cyclohexene-1-carboxaldehyde, 4-(4-methyl-3-penten-1-yl)-; delta-Damascone
YANKEE CANDLE ICED BERRY LEMONADE SIGNATURE NAGY13 990 Ftraktáron
YANKEE CANDLE ÜVEG VOTÍV GYERTYA ICED BERRY LEMONADE1 990 Ftraktáron
YANKEE CANDLE ICED BERRY LEMONADE SIGNATURE TUMBLER NAGY7 800 Ftnincs raktáron