Égési idő: 8-10 óra
Élvezze az illatot, amely egy hideg pohár rózsaszín limonádéból árad egy forró nyári napon. A citromcukor keveredik a rubinvörös grapefruittal és a pomelo lédús aromáival, hogy egy ízletesen frissítő italt hozzon létre.
Illat jellege:
Citrusos
Fej:
eperlevél, citromcukor, édes mandarin, v
Szív:
piros yuzu, piros málna, pomelo, ananász
Alap:
vaníliarúd, maláta, ibolyalevél
Illatok:
Iced Berry Lemonade
A Yankee Candle ajándékgyertya ideális új illatok felfedezéséhez és az öröm apró pillanataihoz. Gyorsan teremt egy olyan hangulatot, amely finoman megnyugtatja a teret. Formája tökéletes rövid gyújtásokhoz, amikor sok tervezés nélkül szeretnéd megteremteni a hangulatot. A mintagyertya emlékeztet arra, hogy még az apró pillanatok is nagy szerepet játszhatnak minden nap történetében. Égés után a kiváló minőségű üvegedényt újra felhasználhatod mécsestartóként - egy apró részlet, amely még használat után is örömet okoz.
| Égési idő | 8-10 óra |
| Nettó tömeg | 37 gramm |
| Szín | sárga |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Szélesség (cm) | 5,5 cm |
| Mélység | 5,5 cm |
| Magasság | 4 cm |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
EUH208 - (Vveszélyes anyagtartalom felett)-t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki.
Veszélyes anyagok tartalma: Etil-metil-fenil-glicidát; Oils, narancsszínű , édes , terpene-free; Oils, narancsszínű ,édes; Citral; Linalool; delta-Damascone
YANKEE CANDLE ICED BERRY LEMONADE SIGNATURE NAGY13 990 Ftraktáron
YANKEE CANDLE ICED BERRY LEMONADE SIGNATURE TUMBLER NAGY7 800 Ftnincs raktáron
Kedvezmény -30 %YANKEE CANDLE ÜVEGBE TÖLTÖTT MINTAGYERTYA MANGO ICE CREAM1 990 Ft
1 390 Ftnincs raktáron
Kedvezmény -20 %YANKEE CANDLE ÜVEGBE TÖLTÖTT MINTAGYERTYA PINK CHERRY VANILLA1 990 Ft
1 590 Ftraktáron
YANKEE CANDLE ÜVEGBE TÖLTÖTT MINTAGYERTYA SOFT BLANKET1 990 Ftraktáron
YANKEE CANDLE ÜVEGBE TÖLTÖTT MINTAGYERTYA VANILLA CREME BRULEE1 990 Ftnincs raktáron
YANKEE CANDLE ÜVEG VOTÍV GYERTYA WILD ORCHID1 990 Ftraktáron