Égési idő: 60-90h. óra
Lédús mandarin krémes vaníliával és egy leheletnyi cukros édességgel. Frissítő, napfényes édesség egy pillanatnyi nyári lazításhoz.
Fej:
Jiskřivá mandarinka, Mandarin Bellini
Szív:
Ovocná nektarinka, růže
Alap:
Krémová vanilka, cukr
Változtasd a hétköznapi estét különleges pillanattá. A kétkanócos nagy gyertya intenzív, kifinomult illattal tölti meg az otthonod, és meleg atmoszférát teremt, ahová mindig jó visszatérni. A két kanóc egyenletesen olvasztja a viaszt, gyönyörű, fénylő viasztükröt hozva létre, amely nyugalmat és eleganciát sugároz. A prémium, növényi alapú viaszkeverék tiszta égést és az illat teljes kibontakozását garantálja az első meggyújtástól az utolsó pislákolásig. A modern, tematikus fotóval készült címke nemcsak illatforrás, hanem stílusos lakásdekor is. Ideális relaxáláshoz, közös pillanatokhoz, és luxus ajándéknak is.
| Égési idő | 60-90h. óra |
| Nettó tömeg | 567g gramm |
| Szín | világos rózsaszín |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Szélesség (cm) | 9,3 cm |
| Mélység | 9,3 cm |
| Magasság | 15,7 cm |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
Minden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026

