Égési idő: 8-10 óra
Lédús eper, ananász és narancs nyitja friss, gyümölcsös jegyekkel. A szívben mangó, őszibaracknektár és egy csipetnyi pezsgő bor találkozik, a finom cukros lecsengés pedig játékos édességet és vidám karaktert ad.
Fej:
Jahoda, ananas, šťavnatý pomeranč
Szív:
Čerstvé mango, broskvový nektar, vychlazené šumivé víno
Alap:
cukor
Fedezd fel új kedvenc illatodat elegáns és praktikus formában. Az üvegbe töltött votív gyertya ideális új illatok kipróbálásához, vagy kedves apróságként valakinek, aki közel áll hozzád. A prémium, növényi alapú viaszkeverék sima, egyenletes égést biztosít, miközben az illat fokozatosan bontakozik ki, és kellemes hangulattal tölti meg a teret. Az elégés után a minőségi üvegcsét újra felhasználhatod mécsestartóként – egy kis részlet, amely a gyertya leégése után is örömet okoz.
| Égési idő | 8-10 óra |
| Nettó tömeg | 37 gramm |
| Szín | rózsaszín |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Szélesség (cm) | 5,5 cm |
| Mélység | 5,5 cm |
| Magasság | 4,5 cm |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
Minden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026
