Égési idő: 8-10 óra
(Fahéjrúd) A fahéjköteg és szegfűszeg az illat titka.
Illat jellege:
Édes és fűszeres
Fej:
fahéj rúd
Szív:
szegfűszeg, kardamom
Alap:
babérlevél, cédrusfa
Illatok:
Cinnamon Stick
A mintagyertyák üvegben széria által modern módon élvezhetik kedvenc illataikat. A gyertya remek próbacsomag egy nagyobb gyertya vásárlása előtt, szép és olcsó ajándékként is szolgálhat. Akár 10 órán keresztül illatosítja a belső teret. A gyertya szójaviasz sima keverékéből készül. A minőségi üvegből készült poharat égetés után használhatod teagyertyához gyertyaként. Súlya 37 g, mérete 5,5 x 4 cm.
| Égési idő | 8-10 óra |
| Nettó tömeg | 37 gramm |
| Szín | narancssárga |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Szélesség (cm) | 5,5 cm |
| Mélység | 5,5 cm |
| Magasság | 4 cm |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
GHS07 - Izgató anyagok
Figyelmeztető szó: FIGYELMEZTETÉS
H317 - Allergiás bőrreakciót válthat ki.
Veszélyes anyagok tartalma: Cinnamal; Cinnamil-alkohol; Dihidroeugenol; Eugenol; Izoeugenol; Metil-cinnamaldehid; Oktabenzon; ??olajok, szegfűszeg
YANKEE CANDLE CINNAMON STICK AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftraktáron
Kedvezmény -30 %YANKEE CANDLE ÜVEGBE TÖLTÖTT MINTAGYERTYA MANGO ICE CREAM1 990 Ft
1 390 Ftnincs raktáron
Kedvezmény -20 %YANKEE CANDLE ÜVEGBE TÖLTÖTT MINTAGYERTYA PINK CHERRY VANILLA1 990 Ft
1 590 Ftraktáron
YANKEE CANDLE ÜVEGBE TÖLTÖTT MINTAGYERTYA SOFT BLANKET1 990 Ftraktáron
YANKEE CANDLE ÜVEG VOTÍV GYERTYA ICED BERRY LEMONADE1 990 Ftraktáron
YANKEE CANDLE ÜVEGBE TÖLTÖTT MINTAGYERTYA VANILLA CREME BRULEE1 990 Ftnincs raktáron
YANKEE CANDLE ÜVEG VOTÍV GYERTYA WILD ORCHID1 990 Ftraktáron