Égési idő: 8-10 óra
(Borostyán és szantálfa) Egy eldugott strand, amely a napmeleg homokkal, uszadékfa, kardamom és az ámbra pihentető illatával fogadja Önt.
Illat jellege:
Fa illatú
Fej:
bors, tonka, kardamom
Szív:
karamell, levendula, borostyán
Alap:
cédrus és szantálfa, vanília, pacsuli
Illatok:
Amber & Sandalwood
A mintagyertyák üvegben széria által modern módon élvezhetik kedvenc illataikat. A gyertya remek próbacsomag egy nagyobb gyertya vásárlása előtt, szép és olcsó ajándékként is szolgálhat. Akár 10 órán keresztül illatosítja a belső teret. A gyertya szójaviasz sima keverékéből készül. A minőségi üvegből készült poharat égetés után használhatod teagyertyához gyertyaként. Súlya 37 g, mérete 5,5 x 4 cm.
| Égési idő | 8-10 óra |
| Nettó tömeg | 37 gramm |
| Szín | krémszínű |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Szélesség (cm) | 5,5 cm |
| Mélység | 5,5 cm |
| Magasság | 4 cm |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
EUH208 - (Vveszélyes anyagtartalom felett)-t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki.
Veszélyes anyagok tartalma: Isocyclemone E; Oils, cedarwood; Terpenes and terpenoids, lemon-oil; Linalyl acetate
Kedvezmény -30 %YANKEE CANDLE AMBER & SANDALWOOD SIGNATURE KÖZEPES11 990 Ft
8 390 Ftutolsó darabok
Kedvezmény -40 %YANKEE CANDLE AMBER & SANDALWOOD SIGNATURE TUMBLER KICSI4 990 Ft
2 990 Ftnincs raktáron
ÚjdonságYANKEE CANDLE AMBER & SANDALWOOD SIGNATURE NAGY13 990 Ftraktáron
Kedvezmény -40 %YANKEE CANDLE AMBER & SANDALWOOD SIGNATURE TUMBLER NAGY7 800 Ft
4 680 Ftnincs raktáron
Kedvezmény -30 %YANKEE CANDLE ÜVEGBE TÖLTÖTT MINTAGYERTYA MANGO ICE CREAM1 990 Ft
1 390 Ftnincs raktáron
Kedvezmény -20 %YANKEE CANDLE ÜVEGBE TÖLTÖTT MINTAGYERTYA PINK CHERRY VANILLA1 990 Ft
1 590 Ftraktáron
YANKEE CANDLE ÜVEGBE TÖLTÖTT MINTAGYERTYA SOFT BLANKET1 990 Ftraktáron
YANKEE CANDLE ÜVEG VOTÍV GYERTYA ICED BERRY LEMONADE1 990 Ftraktáron
YANKEE CANDLE ÜVEGBE TÖLTÖTT MINTAGYERTYA VANILLA CREME BRULEE1 990 Ftnincs raktáron
YANKEE CANDLE ÜVEG VOTÍV GYERTYA WILD ORCHID1 990 Ftraktáron