Égési idő: 15 óra
| A gyártó címe | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| A gyártó email címe | marketing@pl.bolsius.com |
| A gyártó neve | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Szélesség (cm) | 4,5 cm |
| Magasság | 5,3 cm |
| Mélység | 4,5 cm |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Égési idő | 15 óra |
| Bruttó tömeg | 51 gramm |
| Szín | krémszínű |
ÚjdonságBolsius Teamécses 18 db Vanillabasic háromszínű, illatgyertyák1 330 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Illatgyertya 73x80 mm True Scents Vanilla1 650 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Illatgyertya 85x97 mm True Scents Vanilla2 670 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Válec rýhovaný 58x120 mm True Scents Vanilla1 370 Ftraktáron
Bolsius Tea Maxi 8 db True Scents Vanilla illatgyertya2 320 Ftraktáron
Bolsius Aromatic 2.0 illatgyertya üvegben, 80x50mm, Vanília1 430 Ftraktáron
Bolsius Aromatic 2.0 illatgyertya üvegben, 95x95mm, Vanília3 330 FtraktáronMinden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026

