Égési idő: 8x8 óra
Bolsius maxi illatos teamécses vanília illattal, 8db egy csomagban.
Élvezze a vanília finom illatát ezekkel a maxi illatú teamécsesekkel, amelyek illatosítják otthonát, és a béke és a jó közérzet érzetét keltik. A csomag 8 db gyertyát tartalmaz, melyek mindegyike akár 8 órán keresztül is ég. Ideális pihenésre és kellemes légkör megteremtésére. Odeslat zpětnou vazbu
| A gyártó címe | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| A gyártó email címe | marketing@pl.bolsius.com |
| A gyártó neve | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| Szélesség (cm) | 11,2 cm |
| Magasság | 11,2 cm |
| Mélység | 4,7 cm |
| Méret | 11,2x4,7x11,2 |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Égési idő | 8x8 óra |
| Bruttó tömeg | 370 gramm |
| Szín | krémszínű |
ÚjdonságBolsius Teamécses 18 db Vanillabasic háromszínű, illatgyertyák1 330 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Illatgyertya 73x80 mm True Scents Vanilla1 650 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Illatgyertya 85x97 mm True Scents Vanilla2 670 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Válec rýhovaný 58x120 mm True Scents Vanilla1 370 Ftraktáron
ÚjdonságBolsius Illatos mintagyertya 45x53 mm True Scents Vanilla680 Ftraktáron
Bolsius Aromatic 2.0 illatgyertya üvegben, 80x50mm, Vanília1 430 Ftraktáron
Bolsius Aromatic 2.0 illatgyertya üvegben, 95x95mm, Vanília3 330 FtraktáronMinden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026

