Égési idő: 8x8 óra
| A gyártó címe | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| A gyártó email címe | marketing@pl.bolsius.com |
| A gyártó neve | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Szélesség (cm) | 11,2 cm |
| Magasság | 4,7 cm |
| Mélység | 11,2 cm |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Égési idő | 8x8 óra |
| Bruttó tömeg | 370 gramm |
| Szín | sárga |
Minden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026



