Égési idő: 21 óra
| A gyártó címe | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| A gyártó email címe | info@ztrade.eu |
| A gyártó neve | Z - TRADE s. r. o. |
| Szélesség (cm) | 7 cm |
| Magasság | 6,2 cm |
| Mélység | 7 cm |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Égési idő | 21 óra |
| Nettó tömeg | 85 gramm |
| Bruttó tömeg | 230 gramm |
| Szín | színes |
GHS07 - Izgató anyagok
Figyelmeztető szó: FIGYELMEZTETÉS
H317 - Allergiás bőrreakciót válthat ki.
H412 - Ártalmas a vízi élővilágra, hosszan tartó károsodást okoz.
P101 - Orvosi tanácsadás esetén tartsa kéznél a termék edényét vagy címkéjét.
P102 - Gyermekektől elzárva tartandó.
P103 - Olvassa el figyelmesen és kövesse az összes utasítást.
P273 - Kerülni kell az anyagnak a környezetbe való kijutását.
P302+P352 - HA BŐRRE KERÜL: Lemosás bő vízzel/szappannal.
P501 - A tartalom/edény elhelyezése hulladékként:
Veszélyes anyagok tartalma: Ethyl Methylphenylglycidate; delta Damascone; l-limonén; Pin-2(3)-én; pin-2(10)-én
Illatos gyertya Emocio Születésnap 93×142 mm üvegfedéllel3 650 Ftraktáron
Fém koppantó fekete, 280x35x35mm1 870 Ftraktáron
Fém koppantó fekete, 240x38x38mm2 700 Ftraktáron
Fém gyertyakoppantó 240x38x38mm, ezüst2 700 Ftraktáron
Fém koppantó arany, 240x38x38mm3 240 Ftraktáron
Fém koppantó rózsaszín arany, 240x38x38mm3 240 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acélból, fekete3 330 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acél, ezüst3 520 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acél, arany3 710 Ftraktáron
Kanóc olló rozsdamentes acél, rózsaszín arany3 710 Ftraktáron