Égési idő: 21 óra
Dekoratív illatgyertya, Emocio, kisebb változatban - minden sarokba egy szerető részlet.
Ez a kompakt, szív alakú illatgyertya lágy fényt és illatot áraszt egy kicsi, de lenyűgöző csomagolásban. Alkalmas ajándéknak vagy egy romantikus dekoráció apró kiegészítőjeként.
| A gyártó címe | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| A gyártó email címe | info@ztrade.eu |
| A gyártó neve | Z - TRADE s. r. o. |
| Szélesség (cm) | 7 cm |
| Magasság | 6,2 cm |
| Mélység | 7 cm |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Égési idő | 21 óra |
| Nettó tömeg | 85 gramm |
| Bruttó tömeg | 230 gramm |
| Szín | fehér, rózsaszín |
GHS07 - Izgató anyagok
Figyelmeztető szó: FIGYELMEZTETÉS
EUH208 - (Vveszélyes anyagtartalom felett)-t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki.
P101 - Orvosi tanácsadás esetén tartsa kéznél a termék edényét vagy címkéjét.
P102 - Gyermekektől elzárva tartandó.
P103 - Olvassa el figyelmesen és kövesse az összes utasítást.
P273 - Kerülni kell az anyagnak a környezetbe való kijutását.
P302+P352 - HA BŐRRE KERÜL: Lemosás bő vízzel/szappannal.
P501 - A tartalom/edény elhelyezése hulladékként:
Veszélyes anyagok tartalma: izoeugenol; Delta Damascone; 3,7-dimetiloktán-3-ol; linalool; (R)-p-menta- 1,8-dién; (E)-2-benzilidénoktanális; alfa-izometil-ionon; [R-(E)]-1-(2,6,6-trimetil-2-ciklohexen-1-il)pent-1-én-3-on; 4-terc-butil-ciklohexil-acetát; citronellol; Linalil-acetát; 1-(2,6,6-trimetil-1-ciklohexen-1-il)pent-1-én-3-on; 2,4-dimetil-ciklohex-3-én-1-karbaldehid; 3-(4-izopropil-fenil)-2-metil-propanal; Dimethyl Heptenal; Hexil-szalicilát; Acetil-cedrén; 1-(2,6,6-trimethyl-3-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-on
ÚjdonságEmocio illatos gyertya üvegben 93x142 mm – Szeretlek4 760 Ftraktáron
ÚjdonságEmocio illatos gyertya üvegben 100x79 mm – Szeretlek3 140 Ftraktáron
ÚjdonságHengergyerya 60x120 mm, Love You2 030 Ftraktáron
ÚjdonságKúpos szálgyertya 22x230 mm, Love you620 Ftraktáron
Emocio üveges illatgyertya 80x72 mm "Love you"920 Ftraktáron