Égési idő: 40 óra
| Égési idő | 40 óra |
| Bruttó tömeg | 255 gramm |
| Szín | fehér, rózsaszín |
| Terméktípus | Gyertya |
| Szélesség (cm) | 6 cm |
| Mélység | 6 cm |
| Magasság | 12 cm |
| A gyártó címe | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| A gyártó email címe | info@ztrade.eu |
| A gyártó neve | Z - TRADE s. r. o. |
ÚjdonságEmocio illatos gyertya üvegben 93x142 mm – Szeretlek4 760 Ftraktáron
ÚjdonságEmocio illatos gyertya üvegben 100x79 mm – Szeretlek3 140 Ftraktáron
ÚjdonságEmocio díszgyertya 70x62 mm – Szeretlek860 Ftraktáron
ÚjdonságKúpos szálgyertya 22x230 mm, Love you620 Ftraktáron
Emocio üveges illatgyertya 80x72 mm "Love you"920 FtraktáronMinden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026
