| Bruttó tömeg | 75 gramm |
| Szín | színes |
| Terméktípus | Dekoráció |
| Szélesség (cm) | 0 cm |
| Magasság | 5 cm |
| Mélység | 0 cm |
| Méret | 17x4x17 |
| A gyártó neve | Z - TRADE s. r. o. |
| A gyártó email címe | info@ztrade.eu |
| A gyártó címe | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
Húsvéti tojás 40x40x55mm pöttyös, csíkos mix, natúr760 Ftraktáron
Húsvéti tojás 50x50x70mm pöttyös, csíkos mix, natúr1 940 Ftraktáron
ÚjdonságHúsvéti tojás 2 db 45x65mm, virágmintás, mix1 240 Ftraktáron
ÚjdonságFa tojástartó 30 mm, 12 db - piros, fehér pöttyös2 440 Ftraktáron
ÚjdonságMűanyag tojástartó 60 mm, 12 db fehér1 050 Ftraktáron
ÚjdonságMűanyag tojástartó 60 mm, 12 db natúr színkeverék1 870 Ftraktáron
ÚjdonságFa dekor tojás, 12 db, színmix3 460 FtraktáronMinden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026
